Vaiko gimtadienio šventė

Pavargote nuo ruošimosi vaiko gimtadieniui? Gal lauke blogas oras, bet namie nesinori švęsti, nes nėra daug vietos mažiesiems žaisti? O gal norite surengti vaikui įsimintiną gimtadienio šventę ir pritrūkote įdomių idėjų? Leiskite jums padėti surengti nuotaikingą gimtadienio šventę vaikui.
Žaidimų kambaryje vaikai galės pažaisti su ten esančiais žaislais, piešti, šokti, atlikti tam tikras užduotis ir nuveikti daug kitų linksmų, įdomių dalykų.
Tėveliai ir kiti  gimtadienio svečiai galės linksmai praleisti laiką pirties zonoje, pasėdėti prie atskiro stalo, pasikaitinti pirtelėje, pasimėgauti kubilu….
Pageidaujant, samdomi personažai, kurie atliks atitinkamos laiko trukmės programą ir paįvairins gimtadienio šventę linksmais žaidimais.
Galime išdekoruoti žaidimų kambarį pagal pasirinktą tematiką, pagaminti kvietimus, diplomus, laikraštukus, saldainiams popieriukus su nuotraukom ir kt.
Norintiems įamžinti pačias gražiausias šventės akimirkas rekomenduojame puikų fotografą.
Jei turite kitų idėjų ir Jums reikia pagelbėti jas įgyvendinti, mes visada pasiruošę Jums padėti ir surengti ypatingą šventę.