Šventiniai žiburėliai

Jei norite puikiai atšvęsti įvairias šventes (Naujuosius metus, šv. Kalėdas, šv. Velykas ir kt.), tačiau neturite kur palikti savo atžalų, siūlome Jums puikiai praleisti laiką kartu su jais. Mažieji galės smagiai praleisti laiką savo kompanijoje, būnant žaidimų kambaryje, o suaugusieji – linksmai vakaros atskiroje patalpoje.

Gal jūs norite surengti šventinę popietę ar vakarą savo darbuotojams ir jų vaikams? Mes Jums pagelbėsim ir suorganizuosim įsimintiną šventę.
Jei Jūsų  kompanija yra didelė – ne problema. Atšvęsite greta esančiame pastate, kuriame yra daug vietos.

Šventiniams žiburėliams ir vakarėliams siūloma teminė programa, daromi kvietimai, diplomai, laikraštukai, saldainiams popieriukai su nuotraukomis ir kt.; dekoruojamas žaidimų kambarys; samdomi muzikantai, siūlomos fotografo paslaugos.

Mielasis Kalėdų Seneli,
Mes laukiam, greičiau atvažiuok!
Jau snaigės nubarstė tau kelią
Ir lengva bus elniams šuoliuot.

Vaikų žaidimų kambarys “Zebriuko namai” kviečia žiemos šventes švęsti drauge!!!
Kalėdų Senelis, Snieguolė, Išdykėlis zebriukas Dryžius, Elza bei Olufas pasirengę mažiesiems surengti pačią linksmiausią ir įsimintiniausią Kalėdinę šventę, kurioje netruks linksmybių!!! Vaikučiai žais, šoks, išdykaus, galės spraginti spragėsius, darytis šventines laikinas tatoo ir be abejo tikrinti, kas gi ten “gyvena” Kalėdų Senelio maiše… O Kalėdų Senelis pažada visiems savo mažiesiems draugams išdalinti Pažymėjimus!!!

KALĖDINĖ ŠVENTĖ ZEBRIUKO NAMUOSE. Trukmė 3 val., kaina iki 15 vaikų – 120 eurų, nuo 16 vaiko – papildomai po 1 eurą. Į kainą įeina programa su Kalėdų Seneliu ir dar vienu pasirinktu personažu, dovanų įteikimas, karaoke, spragėsiai bei pažymėjimai. Už kiekvieną kitą papildomą personažą po 20 eurų. Laikinos tatoo – 1 euras/1 vaikui. Papildoma 1 val. – 20 eurų. Galima naudotis projektoriumi bei mikrofonu.

KALĖDINĖ ŠVENTĖ KLAIPĖDOS MIESTE BEI RAJONE. Trukmė 1 val., kaina iki 15 vaikų – 60 eurų, nuo 16 vaiko – papildomai po 1 eurą. Į kainą įeina programa su Kalėdų Seneliu ir dar vienu pasirinktu personažu, dovanų įteikimas, pažymėjimai. Už kiekvieną kitą papildomą personažą po 20 eurų. Laikinos tatoo – 1 euras/1 vaikui. Spragėsių spraginimas bei valgymas 10 eurų visai grupei. Papildoma 1 val. – 40 eurų.

KALĖDŲ SENELIO IR SNIEGUOLĖS PASVEIKINIMAS BEI DOVANŲ ĮTEIKIMAS. Trukmė apie 15 min. Kaina 30 eurų.

KALĖDŲ SENELIO IR SNIEGUOLĖS PASVEIKINIMAS BEI DOVANŲ ĮTEIKIMAS su mini programėle. Trukmė apie 30 min. Kaina 50 eurų.
Išankstinė registracija tel. 861885298 arba el.p. zebriukonamai@yahoo.com

VšĮ “Zebriuko namai”, adresas Klaipėdos r. sav., Slengių k., Saulės g. 9, www.zaidimukambarysvaikams.lt, facebook paskyra Zebriuko namai.
SMAGIOS KALĖDOS SU ZEBRIUKO NAMAIS!!!